Gościność od pokoleń. Rozmowa z Lionelem Valla, General Manager Stradom House w Krakowie

Gościność od pokoleń. Rozmowa z Lionelem Valla, General Manager Stradom House w Krakowie


- Dla mnie hotelarstwo to nie tylko praca, to styl życia, którym chcę dzielić się z innymi, by zapewnić im unikatowe wrażenia - mówi Lionel Valla, General Manager Stradom House, niezwykłego hotelu położonego w zabytkowej kamienicy, w sercu historycznego Krakowa.

Skąd wzięła się Pana pasja do hotelarstwa?
Moja pasja do hotelarstwa rozwinęła się już w dzieciństwie, kiedy spędzałem wiele czasu w kuchni razem z moimi dziadkami. Od najmłodszych lat uwielbiałem gotować i celebrować jedzenie, a gościnność była dla mojej rodziny zawsze bardzo ważna.

Co skłoniło Pana do przyjęcia posady General Managera Stradom House?
W mojej karierze zawodowej miałem okazję pracować w różnych branżach, jednak największą satysfakcję dostarczyła mi praca właśnie w branży hotelarskiej. Przede wszystkim zainspirowała mnie sama koncepcja hotelu, która skupia się na zapewnieniu gościom wyjątkowego, niezapomnianego doświadczenia. Poza tym, zespół Stradom House łączy ludzi o ogromnej pasji do pracy, którzy stale dążą do doskonalenia swoich umiejętności. Jako General Manager wierzę, że wysiłki mojego zespołu przyczynią się do dalszego rozwoju hotelu oraz zadowolenia naszych gości.

W obecnych czasach klienci oczekują więcej niż miejsca do noclegu. W jaki sposób wychodzą Państwo naprzeciw nowym oczekiwaniom gości?
Ten poziom hotelarstwa wymaga świadomości zmieniających się oczekiwań naszych gości. Staramy się zapewnić nie tylko wysoką jakość usług, ale także dbać o środowisko naturalne i lokalną społeczność. W ramach naszej strategii zrównoważonego rozwoju, stosujemy wiele inicjatyw, takich jak stworzenie ekologicznej linii kosmetyków przez brytyjską specjalistkę Alexandrę Soveral. Nasze produkty od lokalnych dostawców są nie tylko lepsze dla środowiska, ale także wspierają lokalne społeczności i gospodarkę.

Dla jakiego klienta został stworzony koncept Stradom House?
Koncept Stradom House został stworzony z myślą o klientach, którzy cenią sobie nietuzinkowe doświadczenia, chcą zrelaksować się w niezwykłym otoczeniu, a jednocześnie interesują się kulturą i sztuką. W Stradom House stawiamy na nowoczesność i jednocześnie czerpiemy z tradycji, czego przykładem jest wyjątkowa lokalizacja w zabytkowej kamienicy w sercu historycznego Krakowa. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta odpowiada na potrzeby wymagających klientów, którzy oczekują nie tylko komfortowego noclegu, ale także wyjątkowych wrażeń, a jednocześnie cenią sobie nowoczesność i wygodę. Takich projektów potrzebuje rynek.

Lionel Valla – doświadczony hotelarz, który zarządzał jednymi z najlepszych i najbardziej luksusowych hoteli i kurortów na świecie m. in. Soho House & Spas do Anantara Hotels, a ostatnio Six Senses Resorts i Intercontinental Hotel Group. Z sukcesem prowadził projekty w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie.Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.