BP

System monitorowania ciśnienia w oponach teraz w każdej ciężarówce

System monitorowania ciśnienia  w oponach teraz w każdej ciężarówce

Popularny w samochodach osobowych system kontroli ciśnienia w oponach, teraz wkracza na rynek pojazdów ciężarowych i przyczep. Do stosowania tego rozwiązania obligują producentów tych pojazdów nowe przepisy prawne.

W dzisiejszym, dynamicznym świecie biznesowym, nadążanie za potrzebami rynku jest kluczowe dla sukcesu każdej firmy. Ci, którzy potrafią elastycznie reagować na zmiany i szybko dostosowywać się do nowych wymagań, zwykle odnoszą największe sukcesy. W tej perspektywie, poszerzanie portfolio produktowego jest nieodłącznym elementem strategii rozwoju Phillips Europe. Wychodząc naprzeciw nowym tendencjom Phillips Europe wprowadza do swojej oferty kolejną nowość – TPMS (Tire Pressure Monitoring System), służący do monitorowania ciśnienia w oponach samochodowych.

Zalety TPMS są liczne, skupmy się wyłącznie na tych, które wyróżniają ten produkt na rynku. Uniwersalność systemu Phillips Europe jest jedną z jego głównych cech, co wyraża się w możliwości współpracy z modulatorami firm Haldex, Wabco i Knorr-Bremse oraz w szerokim wyborze dostępnych czujników. Klient ma możliwość dostosowania zestawu TPMS do swoich preferencji. W ofercie znajdują się zarówno sensory wewnętrzne, jak i zewnętrzne, z różnymi rodzajami wentyli do wyboru. Dzięki temu klient ma pewność, że znajdzie konfigurację pasującą do jego felg i opon. System charakteryzuje się również potężnym odbiornikiem, eliminującym potrzebę stosowania wzmacniaczy sygnału, co jest typowym rozwiązaniem u innych producentów. Z kolei bezpłatna aplikacja mobilna, dostępna dla każdego użytkownika, umożliwia łatwą konfigurację sensorów oraz odczyt ciśnienia w oponach. Produkt ten cechuje się także trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne.

TPMS od Phillips Europe to gwarancja niezawodności i topowej jakości, produkt mogący szczycić się tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2024.

Więcej informacji:
www.phillips-europe.com
facebook.com/phillipseurope
www.linkedin.com/company/phillips-europe

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.